اگر از اندسته افرادی هستید که بودجه کمی را برای خرید ساعت هوشمند در نظرگرفته اید،  شارژدهی 45 روزه، وزن سبک، قابلیت ضد آب، سنسور ضربان قلب و ردیابی فعالیت‌های ورزشی از جمله امکانات و مشخصات ساعت هوشمند آمازفیت بیپ لایت هستند که می‌تواند در سبد خرید شما قرار بگیرد.

طراحی و نمایشگر

ساعت هوشمند امزفیت bip lit ، از زبان طراحی ساعت‌های اپل واچ استفاده می کند و وزن بسیار سبک آن، مناسب افرادی است که همیشه ساعت را (حتی هنگام خواب) بروی مچ دست خود دارند. همچنین جنس بدنه ساعت از پلی‌کربنات است و بند آن از پوشش سیلیکونی استفاده می‌کند. نمایشگر 1.28 اینچی و تمام رنگی امزفیت از نوع reflective  می‌باشد و این قابلیت نه تنها باعث می‌شود که زیر نور خورشید به راحتی از ساعت استفاده کنید، بلکه در مصرف باتری نقش بسزایی دارد.

باتری

باتری با ظرفیت 200 میلی‌آمپرساعت هوشمند آمازفیت bip lite می‌تواند تا 45 روز شارژدهی داشته باشد و مدت زمان شارژ کامل برابر با 2.5 ساعت است.

امکانات ساعت هوشمند آمازفیت بیپ لایت :

  • دارای سنسور ضربان قلب PPG که امکان سنجش ضربان قلب را در 24 ساعت روز فراهم می کند و هنگام فعالیت های ورزشی، در صورت بالا بودن ضربان قلب، به شما اطلاع رسانی می‌کند.
  • ردیابی خواب از دیگر امکاناتی است که این ساعت هوشمند در اختیار شما می گذارد و با دنبال کردن الگو خواب شما، تحلیل هایی را از طریق اپلیکیشن به شما اطلاع می‌دهد.
  • در صورتیکه در طول روز بیش از چند ساعت حرکت نکنید، به شما هشدارخواهد داد.
  • فعالیت های ورزشی مانند تردمیل، دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری را می توانید از طریق ساعت دنبال کنید؛ اما این مورد گفتنی است که برای دسترسی به اطلاعاتی مانند مسافت، باید از طریق اتصال ساعت به گوشی اقدام کنید. چراکه این محصول مجهز به GPS داخلی نمی‌باشد.
  • امکان دسترسی به تمامی اعلان ها و آلارم ها
  • دارای اپلیکیشن اختصاصی Amazfit