تیم PUBG Mobile از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است که با چندین موج حملات توزیع شده انکار سرویس (DDoS) روبرو شده است. این امر باعث می شود برخی از بازیکنان از بازی جدا شوند. به این صورت حملات DDoS به پابجی باعث ایجاد مشکلات برای کاربران شده است.

حملات DDoS به پابجی

با تأیید این موضوع، تیم به اشتراک گذاشت که در حال کار بر روی حل این مشکل در اسرع وقت است. علاوه بر این، PUBG Mobile همچنین اظهار داشت که پچ جدید ضد تقلب به زودی راه اندازی می شود. تا این زمان، اعضای بیشتری از تیم های امنیتی وظیفه دارند جلوی هکرها و کلاهبرداران را بگیرند.

بازی PUBG Mobile این موضوع را در حساب های Twitter و Facebook و همچنین Discord به اشتراک گذاشت.


“ما در حال حاضر با چندین موج حملات DDoS علیه سیستم های خود روبرو هستیم که باعث قطع اتصال بازیکنان می شود. تیم ما بلافاصله اقداماتی را آغاز کرد و در حال همکاری نزدیک با ارائه دهندگان خدمات محلی اینترنت برای حل این مشکل است. هدف ما این است که هرچه زودتر تجربه عادی بازی را به بازیکنان خود برگردانیم. ”


احتمالا یکی از دلایلی که این روزها شاهد پیغام هایی شبیه به تصاویر بالا (اختصاصی ترنجی) هستید، همین است که باز تلاش می کند کاربر واقعی را از درخواست های غیرواقعی تشخیص دهد.

طبق آخرین توئیت تیم PUBG Mobile، آنها هنوز در تلاشند تا حملات DDoS علیه سیستم های خود و مشکلات جدید هک را برطرف کنند. هیچ زمانی برای رفع کامل این مشکل هنوز اعلام نشده است.

                     پچ ضدتقلب PUBG

علاوه بر این، تیم PUBG Mobile همچنین در Facebook و Discord به اشتراک گذاشتند که به زودی یک پچ جدید ضد تقلب منتشر خواهد شد. تا زمانی که این وصله تمام شود، یک تیم امنیتی بزرگتر در حال کار بر روی برخورد با هکرها و کلاهبرداران هستند. تیم اضافه می کند:


“ما مانند بازیکنان خود همیشه یک سیاست تحمل صفر در برابر تقلب و هک داشته ایم.”


بازی PUBG Mobile در ماه سپتامبر در هند ممنوع شد و از فروشگاه Google Play و اپل App Store حذف شده است. این بازی در میان 118 برنامه ای بود که توسط دولت ممنوع شد. سپس PUBG Corp ، واحد شرکت کره جنوبی در پشت بازی، اعلام کرد که دیگر به Tencent Games حق انتشار بازی در هند را نخواهد داد. با این حال، یک گزارش اخیر اعلام کرده است که بعید است این ساختار جدید مالکیت به دلیل خشن بودن بازی، بلافاصله اوضاع را تغییر دهد.